Звернення №11

Статус: Надано інформацію Відповідальний: Розробник сайту
Від кого: Фізична особа
Дата реєстрації: 23 жовтня 2013 р. 13:32
Питання: З чого необхідно почати для відкриття власного бізнесу
Текст звернення: Здравствуйте.У меня вопрос: На что влияет выбор КВЕД по отношению к сдачи отчетности и ведения документации (для упрощенной системе ФОП, 1 группа)? Соц страхование и процент налогообложения, лицензии, здесь все понятно. Что будет если выбрать не правильно вид экономической деятельности и проблемы с этим в будущем?

зміна відповідальної особи
Виталий  →  Розробник сайту  23 жовтня 2013 р. 13:32

зареєстровано


зміна статуса
Прохорець Людмила Іллівна  → Розглядається  24 жовтня 2013 р. 10:59

Розглядається


зміна статуса
Прохорець Людмила Іллівна  → Надано інформацію  28 жовтня 2013 р. 14:40

Відповідно до розділу XIV Податкового кодексу України (далі – Кодекс), яким регулюється порядок застосування спеціальних податкових режимів, суб’єкти господарювання, які обрали І групу спрощеної системи оподаткування, повинні відповідати критеріям статті 291.4, а саме: «фізичні особи-підприємці, які не використовують працю найманих осіб, здійснюють виключно роздрібний продаж товарів з торговельних місць на ринках та/або провадять господарську діяльність з надання побутових послуг населенню і обсяг доходу яких протягом календарного року не перевищує 150000 гривень». Види побутових послуг, які надаються першою групою  платників єдиного податку, зазначені у статті 291.7 Кодексу.

         Порядок ведення обліку і складення звітності платниками єдиного податку регулюється статтею 296 Кодексу залежно від групи платника податку.   

         При здійсненні видів діяльності, які не дають права застосовувати спрощену систему оподаткування,  або не зазначених у свідоцтві платника єдиного податку, платники єдиного податку зобов'язані перейти на сплату інших податків і зборів, визначених Кодексом (ст.298.3).

У разі порушення вимог статті 291 Кодексу, у тому числі невідповідність виду діяльності, за рішенням органу податкової служби буде анульовано свідоцтво платника єдиного податку та застосовані штрафні санкції згідно з нормами чинного законодавства.