Звернення №44

Статус: Надано інформацію Відповідальний: Розробник сайту
Організація: МГО "Інститут інформаційного суспільства"
Вид діяльності Освіта
Дата реєстрації: 5 травня 2015 р. 16:47
Телефон: (067) 569-28-00
E-mail: udval@mail.ru
Питання: Маю свій варінт запитання...
Текст звернення: Какие гранты начинающим предпринимателям предоставляет Ваша организация?

зміна відповідальної особи
Удовенко Валерій Олександрович  →  Розробник сайту  5 травня 2015 р. 16:47

зареєстрованоповідомлення
Прохорець Людмила Іллівна  7 травня 2015 р. 11:56

                                                                       Шановний Валерію Олександровичу!

            На Ваше звернення повідомляємо наступне.

            Підтримка безробітних із залученням до підприємницької діяльності здійснюється міським та районними центрами зайнятості  шляхом надання консультативної, юридичної допомоги,  навчанням на короткотермінових курсах «Основи бізнес-планування в підприємницькій діяльності», та надання матеріальної підтримки шляхом одноразової виплати допомоги по безробіттю в розмірі річних нарахувань.

            Для роботодавців – фізичних осіб центр зайнятості здійснює компенсацію в розмірі єдиного соціального внеску за працевлаштування безробітних, які є неконкурентоспроможними на ринку праці, або створюють нові робочі місця у пріоритетних видах діяльності і приймають на роботу безробітних (тел для довідки центру зайнятості: 440-10-83).

            Крім того, для підтримки ділової та інноваційної активності суб’єктів господарювання міста, створення атмосфери взаємної довіри та плідної співпраці між суб’єктами господарювання, представниками громадськості й органів місцевого самоврядування на основі поширення об’єктивної інформації про досягнення підприємців, розповсюдження передового досвіду ведення бізнесу, рішенням виконкому міськради від 18.02.2015 №69 запроваджено проведення у 2015 році  конкурсу-рейтингу серед суб’єктів господарювання міста.

            Метою конкурсу є підтримка та сприяння розвитку підприємницьких ініціатив, виявлення кращих представників підприємницьких структур, їх відзначення за значні досягнення в забезпеченні стабільного розвитку  галузей економіки міста, соціальної сфери, формування позитивної суспільної думки про підприємництво, пропаганда ролі малого та середнього бізнесу в соціально-економічному розвитку міста, створення сприятливого клімату для подальшого розвитку підприємницького сектора в місті.

            Учасниками конкурсу можуть бути суб’єкти господарювання малого  та середнього бізнесу, які зареєстровані  й здійснюють діяльність на території м. Кривого Рогу.

            Визначення та оцінювання учасників конкурсу проводиться за наступними номінаціями:

            - «Соціальна відповідальність»;

            - «Бізнес-профі»;

            - «Сумлінний платник податків»;

            - «Гарант якості»;

            - «Формула успіху».

             Зарахування учасників конкурсу до номінації здійснюється на підставі пропозицій органів місцевого самоврядування, виконавчої влади, громадських, профспілкових організацій та об’єднань підприємців, координаційної ради з питань розвитку підприємництва, галузевих рад підприємців, поданих до управління розвитку підприємництва виконкому міської ради в термін до 13.07.2015, або особистих заяв претендентів, документів і матеріалів, що підтверджують їх підприємницьку діяльність.

            Запрошуємо Вас прийняти участь в зазначеному конкурсі.За більш детальною інформацією та отриманням зразку реєстраційної форми необхідної для участі в конкурсі-рейтингу звертатись до управління розвитку підприємництва виконкому міськради (каб.512) або за телефоном 92-25-89, e-mail:ispolkomkr@ukrpost.uaзміна статуса
Прохорець Людмила Іллівна  → Надано інформацію  7 травня 2015 р. 11:56