Звернення №51

Статус: Надано інформацію Відповідальний: Розробник сайту
Від кого: Фізична особа
Дата реєстрації: 18 вересня 2015 р. 16:03
Питання: Допоможіть з вирішенням дозвільних процедур
Текст звернення:

Шановний пане консультанте

Наше підприємство ТОВ «НВП «Ікар» (код ЄДРПОУ 25661375 м.Київ) займається Розроблення, виготовлення, реалізація, ремонт і модернізація військової техніки – засобів індивідуального захисту органів дихання та шкіри (а саме: маски протигазові, фільтри, індивідуальні захисні комплекти та ін). Прошу Вас надати відомості чи необхідно нам мати Ліцензію Мініпромполітики на вказаний Вид господарської діяльності. Раніше ми мали таку Ліцензію (серія АВ № 419901 від 17.07.2009), термін дії якої скінчився 17.07.2013. Так як в ЗУ «Про ліцензування видів господарської діяльності» в Стаття 7. «Перелік видів господарської діяльності, що підлягають ліцензуванню» у п.п 1.11 сказано, що: «ліцензуванню підлягають такі види господарської діяльності як виробництво та ремонт вогнепальної зброї невійськового призначення; … виробництво спеціальних засобів, заряджених речовинами сльозоточивої та дратівної дії, індивідуального захисту, активної оборони та їх продаж;» і вид нашої діяльності пов'язаний з «засобами індивідуального захисту шкіри та органів дихання» прямо не вказаний, що не дозволяє однозначно тлумачити положення ЗУ «Про ліцензування…». У разі необхідності розробки Ліцензії прошу Вас вказати до яких фахівців Мініпромполітики необхідно звертатися та вартість цієї послуги.

З повагою  Директор О.Ф.Оберемок


зміна відповідальної особи
Оберемок Олеандр Федорович  →  Розробник сайту  18 вересня 2015 р. 16:03

зареєстровано


зміна статуса
Прохорець Людмила Іллівна  → Розглядається  22 вересня 2015 р. 08:56

Ваше звернення розглядаєтьсяповідомлення
Прохорець Людмила Іллівна  24 вересня 2015 р. 11:50

Шановний Олександре Федоровичу!

Ваше звернення до консультаційного центру «Віртуального бізнес-інкубатора» порталу «Криворізький ресурсний центр» розглянуто фахівцями управління розвитку підприємництва виконкому Криворізької міськради та повідомляємо наступне.

В консультаційному режимі засобами телефонного зв’язку з Державною регуляторною службою України з’ясовано, що перелік видів діяльності, описаний Вами у зверненні (розроблення, виготовлення, реалізація, ремонт і модернізація військової техніки– засобів індивідуального захисту органів дихання та шкіри: маски протигазові, фільтри, індивідуальні захисні комплекти та ін.) на сьогоднішній день не підлягають ліцензуванню. За більш детальною інформацією Ви можете звернутись до відділу методології ліцензування Департаменту ліцензування та дозвільної системи за телефонами (044) 254-52-05, 254-58-19 або письмово на адресу: 01011, Київ, вул.Арсенальна, 9/11.  

Додатково повідомляємо, що за оперативною інформацією Держрегуляторслужби України підготовлено зміни до діючого Закону України «Про ліцензування видів господарської діяльності» щодо перегляду видів господарської діяльності, що підлягають ліцензуванню, у т.ч. засобів індивідуального захисту органів дихання та шкіри.

Начальник управління розвитку підприємництва виконкому міськради                                                            І.Рижкова

 зміна статуса
Прохорець Людмила Іллівна  → Надано інформацію  24 вересня 2015 р. 11:50