Звернення №54

Статус: Надано інформацію Відповідальний: Розробник сайту
Від кого: Фізична особа
Дата реєстрації: 29 січня 2016 р. 19:38
Питання: Маю свій варінт запитання...
Текст звернення: пiдприемством ТОВЭкоспецтранс починючи з 2008 року проводиться нарахування грошових коштiв за вивезення побутоих вiдходiвза адресою вул.Сальська буд.45 не маючи нате правових пiдстав з вiдсутьносьтi договiрних зобов*язань тим самим порушуючи Закон Украiни Про житлово-комунальнi посдуги ст.19ч1. НЕОДНОРАЗОВI звернення  до керiвництва з вимогою припинити не законнi дii по нарахуваням за полуги якими я не користуюся ,залишаются без вiдповiдi. Своiми дiями керiвник л.с.Лiщук порушив моi Конституцiйнi права,а також Заакон про Звернення громадян.Вимагаю негайно вплинути на ЛIЩУК ЩЬОДО МОIХ ВИМОГ-СКАСУВАННЯ ОСОБИСТИХ РАХУНКIВ З РЕЕСРУ пiдприемства i НОВАКОМ КРИВЫЙ РIГ (101604 )

зміна відповідальної особи
Варивода Олександр Михайлович  →  Розробник сайту  29 січня 2016 р. 19:38

зареєстровано


зміна статуса
Прохорець Людмила Іллівна  → Розглядається  2 лютого 2016 р. 08:43

 повідомлення
Прохорець Людмила Іллівна  4 лютого 2016 р. 11:33

Розглянувши Ваше звернення, що надійшло до консультаційного центру модулю «Віртуальний бізнес-інкубатор» порталу «Криворізький ресурсний центр» щодо врегулювання  питань з ТОВ «Екоспецтранс», управління, в межах наданих повноважень повідомляє наступне.

Концепція функціонування Віртуального бізнес-інкубатора спрямована на  покращення  умов розвитку бізнес-середовища із застосуванням інформаційно-комунікаційних технологій, прозорого доступу підприємців до послуг, що надаються органами місцевого самоврядування та іншими адміністративними органами, та підтримують їх формування у перші  роки діяльності в обсягах і діапазоні, необхідних у даний проміжок часу.

Також інформуємо Вас про те, що з питань взаємовідносин між громадянами та виконавцями послуг з вивезення побутових відходів можливо звернутись до управління благоустрою та житлової політики  виконкому міськради (пл.Радянська,1, каб.550, тел.прийм. 440-02-38, е-mail:u.jkg@kryvyirih.dp.ua) або на портал «Криворізький ресурсний центр» (http://krmisto.gov.ua/ua/index.html) розділ «Центр «Контакт» - віртуальної приймальні посадових осіб міста для організації зворотного зв’язку суб’єктів господарювання та мешканців міста з керівниками.

            При цьому, управлінням розвитку підприємництва виконкому міськради Ваше звернення переадресовано до ТОВ «Екоспецтранс» (вх.№ підприємства №01-39 від 02.02.2016, тел. приймальні:92-27-32), яке забезпечує санітарну очистку міста та є виконавцем послуг із вивезення побутових відходів. Про вжиті заходи Вас буде проінформовано підприємством.

 зміна статуса
Прохорець Людмила Іллівна  → Надано інформацію  4 лютого 2016 р. 11:34