Звернення №56

Статус: Надано інформацію Відповідальний: Розробник сайту
Організація: ФОП
Вид діяльності Тимчасове розміщування й організація харчування
Дата реєстрації: 17 березня 2016 р. 10:52
Телефон: (067) 899-04-11
E-mail: aromanik@mail.ua
Питання: Маю свій варінт запитання...
Текст звернення: Добрый день! Есть желание открыть свою кофейню на колёсах (кофемобиль),подскажите пожалуйста,разрешён ли у нас в городе этот вид деятельности? и какие нужны разрешения? 

зміна відповідальної особи
Романик Ольга Николаевна  →  Розробник сайту  17 березня 2016 р. 10:52

зареєстровано


зміна статуса
Прохорець Людмила Іллівна  → Розглядається  21 березня 2016 р. 09:00

 повідомлення
Прохорець Людмила Іллівна  24 березня 2016 р. 17:03

На Ваше звернення, яке надійшло на Віртуального бізнес-інкубатора на порталі «Криворізький ресурсний центр» у мережі Інтернет щодо організації роботи кавамобіля, управління розвитку підприємництва  повідомляє наступне.

Позамагазинний продаж товарів,  при якому приміщення не мають торговельного залу для споживачів, є однією із форм  дрібнороздрібної торговельної мережі. Розміщення пунктів дрібнороздрібної торговельної мережі здійснюється суб'єктом господарювання відповідно до вимог Земельного кодексу України та законодавства про благоустрій населених пунктів на відведених для зазначеного виду діяльності земельних ділянках, планування та забудову територій, санітарного та епідемічного благополуччя  населення, пожежну охорону, державну автоінспекцію та архітектуру.

Відповідно до  чинного  законодавства зазначені об’єкти   можуть  розміщуватись  на  відведених  міською радою земельних  ділянках  під  зазначені  цілі, тобто за умови наявності правоустановчих документів  на користування  земельною  ділянкою під зазначені цілі (договір оренди земельної ділянки). 

Також інформуємо, що Законом України від 11.01.2007 №578-V«Про  внесення  змін до деяких законодавчих актів України щодо посилення  відповідальності  за  самовільне зайняття земельної ділянки» передбачено адміністративне і кримінальне  покарання  за самовільне зайняття земельних  ділянок.зміна статуса
Прохорець Людмила Іллівна  → Надано інформацію  24 березня 2016 р. 17:03