Звернення №57

Статус: Надано інформацію Відповідальний: Розробник сайту
Від кого: Фізична особа
Дата реєстрації: 28 березня 2016 р. 23:34
Питання: Маю свій варінт запитання...
Текст звернення: Здравствуйте! У меня родилась идея, открыть сеть хлебных ларьков. Не знаю как понять насколько востребован такой бизнес. С кем  можно прокансультиреватся по этому поводу. Спасибо.

зміна відповідальної особи
Холощаков Евгений Сергеевич  →  Розробник сайту  28 березня 2016 р. 23:34

зареєстровано


зміна статуса
Прохорець Людмила Іллівна  → Розглядається  29 березня 2016 р. 10:04

 повідомлення
Прохорець Людмила Іллівна  4 квітня 2016 р. 14:58

Розглянувши Ваше звернення до консультативного центру віртуального бізнес – інкубатора, управління розвитку підприємництва  виконкому міської ради повідомляє наступне.

         Інформацію стосовно започаткування власної справи Ви можете отримати на електронному модулю «Віртуальний бізнес - інкубатор»,  порталу «Криворізький ресурсний центр» за посиланнями http://bi.krmisto.gov.ua/na-vigator.html, http://bi.krmisto.gov.ua/tech-_playground/get_start.html. Крім того, відповідно до рішення міської ради від 30.12.2010 №126 (зі змінами) тимчасові споруди (кіоски) відповідно до чинного законодавства можуть розміщуватися на відведених міською  радою земельних ділянках під зазначені цілі, тому Вам необхідно  звернутися до виконкомів районних у місті рад за можливим місцем територіального розташування кіосків.

         Згідно з розпорядженням голови Дніпропетровської державної адміністрації від 05.09.2005 №320-р-05 «Про регулювання цін на деякі види продовольчих товарів» на хліб і хлібобулочні вироби (крім сухарних та здобних виробів) встановлено розмір граничної надбавки в розмірі 10 %.

При особистому спілкуванні Вам були надані рекомендації  щодо здійснення підприємницької діяльності в правовому полі.зміна статуса
Прохорець Людмила Іллівна  → Надано інформацію  4 квітня 2016 р. 14:59