Звернення №60

Статус: Надано інформацію Відповідальний: Бугаєвський Сергій Олександрович
Організація:
Вид діяльності Тимчасове розміщування й організація харчування
Дата реєстрації: 10 червня 2016 р. 21:03
Телефон: (050) 266-92-02
Питання: Як відкрити кіоск, магазин чи об’єкт ресторанного господарства?
Текст звернення: Маю в аренді окреме вбудоване приміщення в районому будинку культури для розташування закладу громадського харчування "спорт-бар", є всі дозвольні документи на здійснення торгівлі алкоголем, бар діє 4-й рік, але на даний час виникли питання від місцевої влади щодо заборони торгівлі алкоголем, в тому числі й на літньому майданчику від бару, посилаючись на заборону вживання алкоголю в закладах культури. Як мені апелювати на заборону, якщо ті самі люди раніше дозволяли, а зараз забороняють.

зміна відповідальної особи
Шемякін Юрий Олексійович  →  Бугаєвський Сергій Олександрович  10 червня 2016 р. 21:03

зареєстровано


зміна статуса
Прохорець Людмила Іллівна  → Розглядається  13 червня 2016 р. 15:08

Ваше звернення розглядається



повідомлення
Прохорець Людмила Іллівна  17 червня 2016 р. 16:07

Згідно з вимогами ст. 15-3 Закону України «Про державне регулювання   виробництва і обігу спирту етилового коньячного і плодового, алкогольних напоїв та тютюнових виробів» забороняється    продажпива(крімбезалкогольного),алкогольних,  слабоалкогольних  напоїв,  винстолових та тютюновихвиробів у   приміщеннях   та  на  території  навчальних  закладів,  закладів  охорони  здоров'я,  крім  ресторанів,  що знаходяться на території  санаторіїв.  Обмежень щодо  продажу алкогольних напоїв та тютюнових виробів в закладах культури не передбачено.

          Проте, відповідно до ст.15-2 зазначеного закону   споживання пива, алкогольних, слабоалкогольних    напоїв, вин столових та тютюнових виробів у закладах культури заборонено.

          З огляду на зазначене, для уточнення законодавчих вимог пропонуємо безпосередньо звернутись до органу виконавчої влади, уповноваженого видавати ліцензії на право роздрібної торгівлі алкогольними напоями,   а саме: до податкової інспекції Державної фіскальної служби  Вашого регіону.



зміна статуса
Прохорець Людмила Іллівна  → Надано інформацію  17 червня 2016 р. 16:07

Вам надано інформацію