Звернення №71

Статус: Закрито Відповідальний: Розробник сайту
Від кого: Фізична особа
Дата реєстрації: 12 липня 2018 р. 15:17
Питання: Маю питання до фахівців у сфері оподаткування
Текст звернення: Добрий день. Дякую, що надаєте консультайію. Підкажіть, я проживаю в інщій області від недавно, а зареєстрований в Кривому Розі. Буду відкривати ФОП. Яким чином можна оформитися в податковій та сплачувати податок? Дякую

зміна відповідальної особи
Овчинніков Андрій Миколайович  →  Розробник сайту  12 липня 2018 р. 15:17

зареєстровано


зміна статуса
Прохорець Людмила Іллівна  → Розглядається  19 липня 2018 р. 11:33

Ваше звернення розглядаєтьсяповідомлення
Прохорець Людмила Іллівна  23 липня 2018 р. 15:07

Ваше звернення на порталі «Криворізький ресурсний центр» тематичного модуля «Віртуальний бізнес інкубатор» розглянуто управлінням розвитку підприємництва виконкому Криворізької міської ради. За результатами розгляду повідомляємо.

            Відповідно до Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань» (надалі – Закон) державна реєстрація юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців здійснюється управлінням з питань реєстрації виконкому Криворізької міської ради (м.Кривий Ріг, майдан Праці, буд. 1, 2-й поверх, тел. (0564) 90-51-53, 098 986 26 59 ). Для зручності заявників запроваджено практику прийому документів щодо державної реєстрації суб’єктів господарювання в Центрі адміністративних послуг «Віза» (площа Молодіжна, 1, тел. (056)493-08-28)та його територіальних підрозділах м.Кривого Рогу. Окрім того, державну реєстрацію реалізують акредитовані суб’єкти та нотаріуси міста. Також існує можливість попередньої реєстрації через мережу Інтернет на прийом до адміністраторів для отримання послуг. Бажаючі можуть зареєструватися через офіційний сайт Криворізької міської ради та її виконавчого комітету (http://kr.gov.ua), веб-портал «Криворізький ресурсний центр» (https://krmisto.gov.ua), мобільний додаток «Попередня реєстрація в електронній черзі Центру адміністративних послуг «Віза» або безпосередньо в Центрі «Віза» та його територіальних підрозділах.

            Взяття на облік усіх зареєстрованих юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців в органах державної статистики, податковій, Пенсійному фонді здійснюється в автоматизованому режимі, без участі заявника і використання паперових носіїв шляхом передачі відомостей з ЄДР до інших відомчих реєстрів.

            Основним документом, який регулює відносини, що виникають у сфері справляння податків і зборів, визначає вичерпний перелік податків та зборів, що справляються в Україні, та порядок їх адміністрування, платників податків та зборів, їх права та обов'язки, компетенцію контролюючих органів, повноваження і обов'язки їх посадових осіб під час здійснення податкового контролю, а також відповідальність за порушення податкового законодавства є Податковий кодекс України.

            Після вибору  системи оподаткування, на якій працюватиме фізична особа-підприємець, необхідно звернутися до Центру обслуговування платників та стати на облік платників податків за місцем реєстрації  ФОП:

            - Криворізька північна об'єднана державна податкова інспекція Головного управління Державної фіскальної служби у Дніпропетровській області: 50074, проспект Героїв-підпільників буд. 42, тел.404-06-77 (райони обслуговування: Тернівський, Покровський, Саксаганський, Довгинцівський)

            - Криворізька південна об'єднана державна податкова інспекція Головного управління Державної фіскальної служби у Дніпропетровській області: 50006, проспект Металургів буд. 16 тел. 92-81-12 (райони обслуговування  Металургійний, Центрально-Міський, Інгулецький).

           

 

Начальник  управління розвитку

підприємництва виконкому

Криворізької міськради                                                                                                    І.Рижкова

 

 

Олешко Наталя Олегівна

(0564) 92 25 89зміна статуса
Прохорець Людмила Іллівна  → Надано інформацію  30 січня 2019 р. 08:29

 


зміна статуса
Прохорець Людмила Іллівна  → Закрито  30 січня 2019 р. 08:30

надано інформацію