Де необхідно придбавати та сплачувати торговий патент?

Відповідно до пп. 267.5.1. п. 267.5 ст.267 розділу ХІІ Податкового кодексу України № 2755-VI порядок сплати збору за провадження деяких видів підприємницької діяльності платниками збору, які:

а) провадять торговельну діяльність або надають платні послуги (крім пересувної торговельної мережі) - збір сплачується за місцезнаходженням пункту продажу товарів або пункту з надання платних послуг;

б) здійснюють торгівлю валютними цінностями - за місцезнаходженням пункту обміну іноземної валюти;

в) здійснюють діяльність у сфері розваг - за місцезнаходженням пункту надання послуг у сфері розваг;

г) здійснюють торгівлю через пересувну торговельну мережу - за місцем реєстрації таких платників;

ґ) здійснюють торгівлю на ярмарках, виставках-продажах та інших короткотермінових заходах, пов’язаних з демонстрацією та продажем товарів, - за місцем провадження такої діяльності.

Автор: prog10, публікація:6 грудня 2013 р.




Написати публікацію

Для того, щоб написати публікацію потрібно зареєструватися на сайті