Чи є можливість зареєструвати трудовий договір між працівником і фізичною особою, яка використовує найману працю без присутності працівника, який влаштовується на роботу?

Так, така можливість існує. Відповідно до п.п.4-7 Порядку реєстрації трудового договору між працівником і фізичною особою, яка використовує найману працю затвердженого Наказом Міністерства праці та соціальної політики України                       від 08.06.2001 № 260, у випадку відсутності працівника при проведенні державної реєстрації трудового договору фізична особа – підприємець повинна надати підписаний сторонами трудовий договір у трьох примірниках із нотаріально посвідченим підписом працівника та інші документи.

Автор: prog10, публікація:30 грудня 2013 р.




Написати публікацію

Для того, щоб написати публікацію потрібно зареєструватися на сайті