Що є базою нарахування ЄВ для військових частин при виплаті грошового забезпечення особам, які проходять строкову військову службу?

Відповідно до абз. сьомого п. 1 частини першої ст. 4 Закону України від 8 липня 2010 року № 2464-VI «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування» зі змінами та доповненнями (далі – Закон № 2464) платниками єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування (далі – ЄВ) є роботодавці – підприємства, установи, організації, фізичні особи, які використовують найману працю, військові частини та органи, які виплачують грошове забезпечення, допомогу по тимчасовій непрацездатності, допомогу у зв’язку з вагітністю та пологами, допомогу або компенсацію відповідно до законодавства, – для осіб, зазначених у пунктах 9 – 14 цієї частини.

Пунктом 12 частини 1 ст.4 Закону № 2464 визначено, що платниками ЄВ є особи, які проходять строкову військову службу у Збройних Силах України, інших утворених відповідно до закону військових формуваннях, Службі безпеки України, органах Міністерства внутрішніх справ України та службу в органах і підрозділах цивільного захисту.ЄВ для платників, зазначених в абзацу сьомому п. 1 частини 1 ст. 4 Закону № 2464 нараховується, зокрема, на суму грошового забезпечення (абзац другий п. 1 частини першої ст. 7 Закону № 2464).

Отже, базою нарахування ЄВ для військових частини є сума грошового забезпечення, що виплачується особам, які проходять строкову військову службу у Збройних Силах України, Службі безпеки України, органах Міністерства внутрішніх справ України та в органах і підрозділах цивільного захисту.

 

Автор: prog10, публікація:14 травня 2014 р.




Написати публікацію

Для того, щоб написати публікацію потрібно зареєструватися на сайті