Чи сплачується ПДВ при здійсненні операції з продажу торговельної марки?

У разі придбання права на використання торговельної марки без одержання права власності на нього, роялті (грішми або цінними паперами) не обкладаються ПДВ. Торговельна марка обкладатиметься ПДВ у разі передачі у володіння або розпорядження чи власність, оскільки це вважатиметься операцією з постачання товарів і послуг, які знаходяться на митній території України (п.185.1 ст.185 Податкового кодексу України).

Автор: prog10, публікація:9 грудня 2014 р.




Написати публікацію

Для того, щоб написати публікацію потрібно зареєструватися на сайті