Ми з чоловіком - стоматологи, обидва підприємці. У нас є кабінет, де ми працюємо позмінно, іноді з нами працює третій фахівець. Як правильно оформити використання цього приміщення, якщо воно оформлене на чоловіка?

У цьому випадку зручним варіантом може бути оренда робочого місця - стоматологічного крісла з обладнанням, при якій можна встановити позмінний графік його використання для третього фахівця (але він теж має бути підприємцем). Якщо ви з чоловіком у щлюбі, можете укласти між собою договір про спільне використання сімейного майна на підставі ст.64 СКУ, щоб ви могли користуватися кабінетом безоплатно.

Автор: prog10, публікація:29 квітня 2015 р.




Написати публікацію

Для того, щоб написати публікацію потрібно зареєструватися на сайті