Вимоги щодо розміщення пересувних тимчасових споруд на об’єктах комунальної власності під час проведення сезонних ярмарків

Відповідно до Закону України «Про благоустрій населених пунктів», ДБН В.2.3-5-2001 «Споруди транспорту. Вулиці та дороги населених пунктів», Постанов Кабінету Міністрів від 30 березня 1994 року №198 «Про затвердження Єдиних правил ремонту і  утримання автомобільних доріг, вулиць, залізничних переїздів, правил користування ними та охорони», 10 жовтня 2001 року №1306 «Про Правила дорожнього руху», Наказів Міністерства регіонального розвитку будівництва та житлово-комунального господарства України від 21 жовтня 2011 року №244 «Про затвердження Порядку розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності», Міністерства зовнішніх економічних зв’язків і торгівлі України від 08 липня 1996 року №369 «Про затвердження Правил роботи дрібнороздрібної торговельної мережі» рішенням виконкому Криворізької міської ради від 14.02.2018 №66 «Про конкурсні засади розміщення тимчасових споруд та утримання об’єктів благоустрою в м.Кривому Розі» встановлено такі вимоги щодо установлення та організації роботи пересувних тимчасових споруд на об’єктах комунальної власності під час проведення сезонних ярмарків:

1.     Пересувну тимчасову споруду слід розміщувати за межею тротуару, пішохідних доріжок, алей на відстані не менше одного метра, але ближче п’яти метрів до проїзної частини доріг і вулиць.

2.     На вулицях і дорогах, де будинки, споруди та огорожа розміщені на відстані менше п’яти метрів від проїзної частини, розміщення пересувної тимчасової споруди  дозволяється в одну лінію з фасадами будівель, споруд або огорожі.

3.     Допускається розміщення пересувної тимчасової споруди на тротуарах, ширина яких перевищує передбачену нормами ДБН 360-92 для вулиць відповідної категорії. У охоронних зонах інженерних комунікацій дозволяється розміщувати пересувну тимчасову споруду  за обов’язковим погодженням з організаціями, що експлуатують ці комунікації.

4.     Біля кожної пересувної тимчасової споруди  установлюється урна для сміття.

5. Лотки, столи, ємності з напоями та інші пересувні елементи пересувної тимчасової споруди розміщуються лише на тротуарах завширшки не менше п’яти метрів за межею пішохідної частини.

6. Товар і звільнену від нього тару слід складувати на тротуарі поруч із зазначеними пересувними елементами й за межами його пішохідної частини.

7. Підключення пересувної тимчасової споруди  до інженерних мереж має здійснюватися з дотриманням умов і правил технічної експлуатації відповідних мереж і гарантувати безпеку користувачам дорожніх об'єктів.

8. Забороняється користуватися пересувною тимчасовою спорудою, якщо не забезпечено закрите стікання використаної води в підземні зливостоки.

9. Забороняється розміщувати пересувну тимчасову споруду:

9.1 на проїзній частині автомобільних доріг, що може перешкоджати проїзду чи паркуванню транспортних засобів;

9.2 біля фасадів адміністративних і культових будівель, безпосередньо біля пам'ятників, фонтанів, клумб, оглядових і панорамних майданчиків, скульптурних та інших елементів оздоблення будинків і декоративного благоустрою території;

9.3 ближче п’ятдесяти метрів до перехресть вулиць та пішохідних переходів;

9.4 у охоронних зонах інженерних комунікацій без погодження з організаціями, які експлуатують ці комунікації;

9.5 на зупинці громадського  транспорту на відстані ближче двадцяти метрів в обидва боки тротуару від установленого дорожнього знака, що її позначає;

9.6 на штучних спорудах (крім випадків, коли розміщення цих споруд передбачено проектом будівництва або реконструкції, погодженим та затвердженим у встановленому порядку);

9.7 ближче ста метрів до залізничних переїздів.

10. Під час розміщення пересувної тимчасової споруди не допускається пошкодження або знищення зелених насаджень.

11. Користувач, який організовує роботу пересувної тимчасової споруди:

11.1 самостійно замовляє виготовлення пересувної тимчасової споруди або може взяти її в оренду, у разі, якщо вона відповідає установленому Архітипу (зовнішній архітектурний вигляд пересувної тимчасової споруди);

11.2 протягом  десяти  робочих  днів  з  моменту отримання підписаного Договору встановлює пересувну тимчасову споруду відповідно до паспорта прив’язки, схеми благоустрою, пропозицій з благоустрою прилеглої до пересувної тимчасової споруди території, що розглядалися під час проведення Конкурсу;

11.3 оформлює  трудові відносини з найманими працівниками відповідно до вимог чинного законодавства України;

11.4 забезпечує дотримання працівниками вимог правил роботи  дрібно-роздрібної торговельної мережі;

11.5 підтримує належний експлуатаційний, протипожежний та санітарно-гігієнічний стан пересувної тимчасової споруди та відповідного технологічного обладнання, що використовується разом з нею.

Автор: prog10, публікація:19 березня 2018 р.
Написати публікацію

Для того, щоб написати публікацію потрібно зареєструватися на сайті