Об’єднана звітність із ПДФО та ЄСВ вперше подається за І квартал 2021 року

Нказом Міністерства фінансів України від 15 грудня 2020 року № 773 «Про внесення змін до наказу Міністерства фінансів України від 13 січня 2015 року № 4» (далі – Наказ № 773) у  новій редакції викладено податковий розрахунок за ф. № 1ДФ (далі – Розрахунок).

Оновлена форма отримала назву «Податковий розрахунок сум доходу, нарахованого (сплаченого) на користь платників податків – фізичних осіб, і сум утриманого з них податку, а також сум нарахованого єдиного внеску» та фактично включила до свого складу таблиці Звіту з ЄСВ.

Такий Розрахунок подається окремо за кожний квартал (податковий період) з розбивкою по місяцях звітного кварталу протягом 40 календарних днів, що настають за останнім календарним днем звітного кварталу. Окремий Розрахунок за календарний рік не подається.

Розрахунок складається із:

– заголовної частини;

– додатка 1 «Відомості про нарахування заробітної плати (доходу, грошового забезпечення) застрахованим особам»;

– додатка 2, який формується та подається лише районними (міськими) управліннями праці та соціального захисту населення;

– додатка 3 «Відомості про осіб, які проходять строкову військову службу»;

– додатка 4 «Відомості про суми нарахованого доходу, утриманого та сплаченого податку на доходи фізичних осіб та військового збору»;

– додатка 5 «Відомості про трудові відносини осіб та період проходження військової служби»;

– додатка 6 «Відомості про наявність підстав для обліку стажу окремим категоріям осіб відповідно до законодавства».

Наказом № 773 встановлено, що Розрахунок за формою, затвердженою цим наказом, перший раз подається за I квартал 2021 року.

Автор: prog09, публікація:26 січня 2021 р.
Написати публікацію

Для того, щоб написати публікацію потрібно зареєструватися на сайті