До уваги суб'єктів господарювання! День економіки Україна – Земля Райнланд-Пфальц 2018

Дата публікації:1 жовтня 2018 р.

121.jpg
Німецько-Українська промислово-торговельна палата в Україні, у співпраці з Промислово-Торговельною палатою міста Майнца, організовує у рамках експортних ініціатив для українських підприємств інформаційну ділову поїздку до Німеччини на тему День економіки «Україна – Земля Райнланд-Пфальц 2018» у м. Майнці.Українські підприємці матимуть нагоду ознайомитися з актуальною економічною ситуацією на ринках Німеччини та Європи i основними аспектами ведення бізнесу в Німеччині, отримати консультації щодо можливостей, які надає Угода про Зону вільної торгівлі між Україною та ЄС, а також провести ділові зустрічі та переговори згідно з профілем діяльності кожного з підприємств-учасників та їхніх експортних ініціатив. 
Щиро запрошуємо Вас та Ваших спеціалістів взяти участь в нашому проекті, адже участь у поїздці допоможе встановити нові перспективні контакти для майбутньої співпраці з німецькими підприємцями, презентувати Ваші підприємства на європейському ринку та отримати консультаційну допомогу задля збільшення ефективності роботи на міжнародному рівні.
Звертаємо Вашу увагу на те, що з організаційних міркувань заявки на участь приймаються до 31 жовтня 2018 року. Відповідальним за організаційні питання є Кравець Володимир Георгійович, тел. 044/ 234 59 98, 044/481 33 93.