«Запрошуємо  суб’єктів господарювання до участі у заході «Фестиваль професій»!

Дата публікації:2 липня 2019 р.

 «Запрошуємо  суб’єктів господарювання прийняти участь у міському профорієнтаційному інтерактивному дитячому заході «Фестиваль професій #KrivbassСitySkills»!

            У другій половині вересня 2019 року за підтримки виконкому Криворізької міської ради та громадської організації «Криворізька фундація майбутнього» на території Парку Героїв планується проведення міського профорієнтаційного інтерактивного дитячого заходу «Фестиваль професій #KrivbassСitySkills». 

#KrivbassСitySkills – це сімейне свято, до участі в якому запрошуються діти віком від 2 до 18 років у супроводі батьків. Це чудова нагода весело і з користю провести час, прожити день дорослого життя, спробувати свої сили у різноманітті професій. 

У парку Героїв Металургійного району розгортатиметься імпровізоване містечко з власною внутрішньою грошовою одиницею, вхід до якого буде безкоштовним. 

При вході кожна дитина від волонтерів отримає браслет з символікою фестивалю і карту локацій представлених професій, яка є і трудовою книжкою. 

Всі представлені професії об’єднані у локації за профілями:

- економіка, банківська сфера, торгівельно-ресторанний сервіс (кухар, кондитер, офіціант, бармен, продавець продовольчих, непродовольчих товарів, тощо);

- легка промисловість та сфери обслуговування (перукар, візажист, манікюрниця, фотограф, кравець, флорист тощо);

- будівельник (дизайнер, штукатур, лицювальник плиточник, маляр, муляр тощо);

- промислові професії (гірничо-металургійного, машинобудівного, електромеханічного профілів, водії тощо);

- медицина (медична сестра, лікар, фельдшер швидкої допомоги, стоматолог тощо); 

- служби порятунку та поліції (поліцейський, експерт-криміналіст, кінолог, інспектор патрульної поліції, пожежник, рятувальник тощо); 

- творчі та спортивні професії (актор, телеведучий, журналіст, художник, режисер масових заходів, аніматор тощо);

- спортивні професії (тренер, суддя, фітнес-тренер, спортивний коментатор тощо).

Локації можуть змінюватись в залежності до заявлених професій учасників фестивалю.

На кожній локації, після маленького майстер-класу, кожна дитина зможе спробувати свої сили в тій чи іншій професії, за що отримає внутрішню грошову одиницю. Крім цього, на кожній локації дитина може витратити певну суму за отримання послуг (як приклад: дитина виконує візаж – отримує внутрішню грошову одиницю, дитині роблять візаж майстри – дитина витрачає внутрішню грошову одиницю). Крім того, протягом дня кожна дитина  зможе витратити внутрішню грошову одиницю у постійно діючій крамниці, придбавши солодощі та сувеніри. 

Участь у заході для підприємств, установ, організацій, закладів всіх форм власності та підпорядкування, суб’єктів господарювання є БЕЗКОШТОВНОЮ: - заклади освіти отримають широку аудиторію для профорієнтаційної роботи;  - підприємства, установи, організації, суб’єкти господарювання безкоштовну рекламу;

- мотивація заохочення  майбутніх кадрів до роботи у даному об’єкті  бізнесу.

Якщо Ви бажаєте долучитися до заходу, то заповніть до 08.07.2019 форму запосиланням: https://docs.google.com/…/1op8DpvJ-VHbSX5hLM2lHDwzd_0…/edit…  Організаційні питання: НаталіяОлександрівна – 068-764-27-04»