Дніпропетровська ОДА організовує круглий стіл «Доступні кредити для бізнесу»

Дата публікації:14 лютого 2020 р.

Підприємців Дніпропетровщини запрошують до облдержадміністрації на круглий стіл. Тема зустрічі – нова державна програма «Доступні кредити 5-7-9%», що стартувала у лютому. На зустріч запрошують представників малого бізнесу. Заявку на участь вони можуть подати онлайн. Про це сповістили у департаменті економічного розвитку Дніпропетровської ОДА.

«Державну програму компенсацій запустили для розвитку приватного сектору економіки. До неї можуть долучитися і підприємці регіону, і ті, хто тільки планує відкрити власну справу. Головний принцип – держава відшкодовує частину відсотка за користування кредитом. Розмір компенсації залежить від виручки та кількості новостворених робочих місць, – розповіли в департаменті економічного розвитку Дніпропетровської ОДА. – Як скористатися перевагами нової програми, поговоримо на круглому столі. Запрошуємо на зустріч представників малого бізнесу області».

На круглий стіл завітають і представники державних банків, що приєдналися до проєкту: Ощадбанку, Приватбанку, Укргазбанку, Укрексімбанку. Вони презентують кредитні програми установ.

Круглий стіл «Доступні кредити для бізнесу» пройде 18 лютого 2020-го у залі засідань Дніпропетровської ОДА. Адреса: м Дніпро, пр. О. Поля, 1, 1-й поверх. Початок – о 10:00.

Для участі слід зареєструватися. Дедлайн – 17 лютого 2020-го.

«Доступні кредити 5-7-9%» – державний проєкт із доступного кредитування малого бізнесу. Завдяки йому підприємці можуть взяти в банку позику на відкриття або розвиток власної справи під низьку ставку – від 5 до 9%. Максимальний розмір кредиту – 1,5 млн грн.

Загалом на реалізацію програми у 2020-му в державному бюджеті передбачили 2 млрд грн.

ДжерелоДніпропетровська ОДА