В обласному центрі пройде Чесько-Дніпропетровський підприємницький форум

Дата публікації:6 березня 2020 р.

В обласному центрі пройде підприємницький форум для бізнесменів Чехії та Дніпропетровщини. Його відкриють Віце-прем’єр міністр республіки Карел Гавлічек та голова облдержадміністрації Олександр Бондаренко. Зустріч у форматі В2В – вже 10 березня. 

«Дніпропетровщина – економічно потужний регіон зі значним промисловим та інвестиційним потенціалом. Готові підтримувати прагнення наших підприємців  співпрацювати з іноземними партнерами різних країн. Радо зустрінемо і чеську бізнес-делегацію. Форум, що пройде вже незабаром, стане чудовим майданчиком для налагодження нових ділових стосунків та більш тісної кооперації регіону з промислово розвинутою державою Євросоюзу», – зазначив голова Дніпропетровської ОДА Олександр Бондаренко.

На Чесько-Дніпропетровський підприємницький форум приїде потужна іноземна бізнес-делегація. Серед інших – представники державного Чеського експортного банку, компанії «Шкода», агентства з фінансування прикладних досліджень. А ще – виробники у галузях електроніки, авіа- та машинобудування, у тому числі аграрної техніки. Завітають і медики всесвітньо відомого Чеського центру протонної терапії. Фахівці клініки знані як одні з лідерів у діагностиці та лікуванні раку.

З повним складом делегації можна ознайомитися тут.

Форум пройде 10 березня за адресою: м. Дніпро, пр. Д. Яворницького, 67К, конференцхол готелю Grand Hotel Ukraine. Початок – о 10:00.

Участь для українських підприємств безкоштовна за умови попередньої реєстрації. Довідки – за тел. (056)374-94-10 (12). Е-mail: mes@dcci.org.ua.

Зустріч відбудеться за підтримки Дніпропетровської облдержадміністрації та Посольства Чеської республіки в Україні.