ЕКСПОКОНГРЕС «БІЗНЕС ДЛЯ РОЗУМНИХ МІСТ» - 2020

Дата публікації:20 березня 2020 р.

Бізнес для Розумних Міст - це глобальний захід, який щорічно проводиться в Києві та збирає лідерів регіону та міжнародних експертів для вирішення проблем міст та пошуку найкращих партнерів для реалізації проектів та надання послуг. БРМ вивчає минуле, щоб покращити теперішнє та майбутнє міст світу. З Києва на увесь світ.

БРМ - це не конференція або звичайна дискусія, це простір, де впливові глобальні компанії можуть зустріти партнерів, місцева влада - знайти рішення для розв’язання проблем міст, стартапи - зустріти інвесторів, а інвестор – знайти проекти та/або компанії, в які можна вкладати кошти.

Для проведення другого БРМ ми обрали унікальне місце - МКЦ «Парковий». МКЦ «Парковий» перетвориться на бізнес майданчик, де можна знайти ідеї, рішення, партнерів, місце, де можна поділитися знаннями та досвідом в сфері розумних міст та пов’язаної з цим тематики. Все це відбудеться у різних приміщеннях, багатоцільових кімнатах, кожна з яких обладнана ультра сучасним мультимедіа обладнанням для отримання максимальних переваг від кожної події в рамках Експоконгресу.

В рамках заходу заплановані ранкові та вечірні сесії з відомими в усьому світу спікерами та регіональними лідерами, які будуть розповідати про реальні проекти. Ми проведемо спеціалізовані сесії за різною тематикою та секторами. Великі мультинаціональні компанії, міста, технологічні центри, інвестори та стартапи будуть представлені на великій виставковій площі. Ми будемо сприяти спілкуванню шляхом проведення приватних зустрічей за Вашими запитами, в рамках яких ми забезпечимо Вам контакти з особами, з якими Ви зацікавлені зустрітися.

Для того, щоб бізнес мав можливість дізнатися краще про своїх партнерів та клієнтів, ми також запланували коктейлі, вечері, концерти та інші заходи.