Запропоновано механізм підтримки підприємців - переможців конкурсу проєктів зі створення нових робочих місць

Дата публікації:16 квітня 2020 р.

У місті вже третій рік суб’єкти господарювання, які визнані переможцями конкурсу проєктів зі створення нових робочих місць (рішення виконкому міської ради від 23.05.2017 №253, зі змінами від 22.05.2018 №251) отримують часткову компенсацію у розмірі 75% фактично сплачених відсоткових ставок за кредитом (надалі – часткова компенсація) через 6 місяців за умови створення нових робочих місць та збереження їх.

35 переможців конкурсу проєктів зі створення нових робочих місць (надалі – переможці) працевлаштували 151 особу. Виплачено з міського бюджету часткової компенсації 21 переможцю на загальну суму майже           240 тис грн. У поточному році 14 переможцям, яким термін виплати часткової компенсації ще не наступив, буде виплачена часткова компенсація орієнтовно на загальну розрахункову суму понад 200 тис грн.  

Міською владою, з метою підтримки підприємців   переможців конкурсу, які впроваджують діяльність у період запровадження заходів, спрямованих на запобігання виникнення і поширення коронавірусної хвороби COVIL-19, ухвалено рішення виконкому міської ради від 06.04.2020 №184 «Про пропозиції щодо підтримки малого й середнього бізнесу на період карантину», яким передбачено механізм працевлаштування робітників на нові робочі місця після закінчення протиепідемічних заходів.

 Шановні суб’єкти господарювання, що визнані переможцями конкурсу у 2020 році, для отримання фінансової підтримки у розмірі 75% відсоткових ставок за кредитом Вам необхідно звернутися до відповідального виконавця бюджетних коштів (управління розвитку підприємництва виконкому Криворізької міської ради) за телефоном (0564)92-25-89 або електронною адресою urp@kr.gov.ua  стосовно укладеної  Угоди для надання часткової компенсації відсоткових ставок за кредитом.