17 квітня останній день сплати авансових платежів з ПДФО та єдиного податку!

Дата публікації:17 квітня 2020 р.

Головне управління ДПС у Дніпропетровській області інформує.

ДПС України нагадала, що 17.04.2020 – останній день сплати:

- авансових платежів з податку на доходи фізичних осіб (ПДФО) за I квартал 2020 року фізичними особами – підприємцями, крім осіб, які обрали спрощену систему оподаткування (п.п. 177.5.1 п. 177.5 ст. 177 Податкового кодексу України (далі – ПКУ));

- авансового внеску з єдиного податку на квітень 2020 року платниками єдиного податку першої та другої груп (п. 295.1 ст. 295 ПКУ).

НАГАДУЄМО!

Дізнатися про реквізити рахунків для сплати податків в розрізі адміністративно-територіальних одиниць України можна:

  • на офіційному вебпорталі ДПС у рубриках:
  • Головна/Бюджетні рахунки (https://www.tax.gov.ua/byudjetni-rahunki/);
  • Головна/Законодавство/Єдиний внесок на загальнообов’язкове державне соціальне страхування/Реквізити рахунків для сплати єдиного внеску (з 03.01.2020) (https://tax.gov.ua/dovidniki--reestri--perelik/reestri/402760.html).
  • у приватній частині Електронного кабінету в меню «Стан розрахунків з бюджетом» платник податків має доступ до своїх особових рахунків зі сплати податків, зборів та інших платежів. При зверненні до зазначеного меню відображається зведена інформація станом на момент звернення, що містить інформацію по кожному виду платежу, зокрема, бюджетний рахунок на поточну дату, МФО банку.

Робота у приватній частині Електронного кабінету здійснюється з використанням кваліфікованого електронного підпису, отриманого у будь-якого Кваліфікованого надавача електронних довірчих послуг.

Вхід до Електронного кабінету здійснюється за адресою: http://cabinet.tax.gov.ua, а також через офіційний вебпортал ДПС.

Інформацію розміщено на офіційному вебпорталі ДПС України за посиланням