Запрошуємо підприємців  взяти участь у Конкурсі передових практик

Дата публікації:25 серпня 2020 р.

Конкурс спрямований на просування найкращих рішень, реалізованих в Європі і країнах Східного Партнерства, які можуть стати джерелом натхнення для інших. Конкурс цього року адресований тим, хто має успішний досвід у сфері вирішення проблем, що виникають під час пандемії COVID-19.

Приймаються заявки в 5 конкурсних номінаціях:

  • Органи місцевого самоврядування: рішення, спрямовані на полегшення доступу жителів до публічних послуг.
  • Культура і туризм: рішення, спрямовані на продовження поточної діяльності і надання клієнтам послуг і продуктів з урахуванням потреб і умов, що виникають в результаті пандемії. Категорія також включає рішення з підтримки сектору туризму і культури іншими організаціями.
  • Освіта: рішення у сфері формальної та неформальної освіти, що надаються після закриття навчальних закладів.
  • Соціальна допомога: рішення у сфері соціальної допомоги та підтримки охорони здоров’я під час кризи і хаосу, викликаного пандемією COVID-19.
  • Підприємництво: рішення, реалізовані як підприємцями, так і для підприємців, чия галузь постраждала від кризи, викликаної пандемією, і вимагала вжиття негайних антикризових заходів, а також рішення, спрямовані на зміну стратегічного профілю компаній, змушених будувати моделі майбутнього перед обличчям пандемії.

Заявки на участь у Конкурсі приймаються до 31 серпня 2020 року на наступну адресу електронної пошти: konkurs.kongres@lublin.eu

Переможців буде оголошено 9 жовтня 2020 року під час Конгресу Транскордонного Співробітництва. Призом в Конкурсі є підготовка Організаторами відеоматеріалу, який рекламує найкращі практики Конкурсу, та їхнє просування на веб-сайті та в соціальних мережах Конгресу (FB, Instagram).