Шановні підприємці!

Дата публікації:18 січня 2021 р.

Пропонуємо налагодити торгово-економічну співпрацю з чеськими компаніями, в рамках участі у вебінарі «Можливості розвитку торгово-економічного співробітництва між чеськими та українськими компаніями», який відбудеться 20 січня 2021р. шляхом онлайн спілкування – за допомогою платформи ZOOM.
Окремо буде надана можливість вислухати, поспілкуватися та поставити запитання Коромі Валерію Івановичу, представнику Посольства України в Чехії, темою виступу якого буде: «Торговельно-економічне співробітництво України та Чеської республіки: актуальний стан та перспективи», а також він розповість про заплановані заходи на 2021 р. та можливості Посольства з підтримки бізнесу.
Серед компаній - учасників від чеської сторони будуть представлені:
1. Компанія «GORDIC s.r.o.» займається розробкою інформаційних систем для державних установ і сервісів (управління документообігом, хмарні архіви, управління бюджетом, інтеграція систем державного управління, розробка методик що відповідають міжнародним стандартам тощо).
Цікавлять перемовини з представниками держструктур і муніципалітетів, зацікавлених в інформаційних системах. Окремо цікаві суб'єкти, що займаються управлінням бюджетів різних рівнів. Компанія хоче запропонувати систему управління бюджетними коштами в реальному часі.
2. Компанія «SKODA JS a.s.» надає широкий спектр послуг в галузі проєктування, виробництва обладнання та обслуговування для атомних електростанцій (АЕС).
Інтерес до співпраці - металургійні компанії, зацікавлені в поставках матеріалів. Також цікавлять компанії, що працюють в галузі енергетики.
3. «CzechInvest» - державне агентство, яке займається підтримкою бізнесу та інвесторів. Надає підтримку іноземним підприємцям, які реалізують прямі іноземні інвестиції. Займається пошуком перспективних іноземних партнерів з інвестиційним потенціалом.
Цікавлять перемовини з сучасними компаніями, що працюють в області виробництва і R & D, зацікавленими у розвитку своєї діяльності за межами України і володіють інвестиційним потенціалом.
Програма онлайн вебінару: 
- 11:05 – 11:15 - Вітальні промови від керівництва Дніпропетровської ТПП та ТПП країн СНД (Чехія);
- 11:15 - 11:25 - Торговельно-економічне співробітництво України та Чеської республіки: актуальний стан та перспективи, Валерій Корома, Посольство України в Чеській Республіці.
- 11:25 - 12:30 (13:00) - Індивідуальні перемовини між бізнесменами на базі платформи ZOOM.
Кожен учасник матиме змогу особисто поспілкуватися з обраною компанією чи представником вищезгаданого Посольства в режимі онлайн. 
Участь у вебінарі для українських підприємств безкоштовна!
Для участі необхідно не пізніше 19 січня попередньо пройти реєстрацію за наступним посиланням: https://cutt.ly/ejRhlkM
Якщо маєте запитання, звертайтесь до Лук'яненка Владислава за тел.: (056) 374-94-10 (12, 09), e-mail: export@dcci.org.ua 
Якщо ваше підприємство досі не входить до лав Дніпропетровської ТПП / ТПП України, про переваги членства в найбільшій бізнес асоціації Ви можете дізнатись: тут 
Долучайтесь, будемо раді вашій участі!