Дата публікації:15 грудня 2021 р.

Шановні підприємці!

Пропонуємо вам взяти участь у грандових конкурсах та отримати можливість втілити у життя власні проекти!

         До вашої уваги наступні конкурси:

 

«Європейський корпус солідарності: індивідуальне волонтерство»

Це можливість від двох місяців до року волонтерити на проєкти, що відповідає вашим зацікавленням і сприяє зміцненню солідарності в суспільстві. Ви можете обрати один із 10 напрямків, серед яких інклюзія, запобігання стихійним лихам, інтеграція біженців та мігрантів, захист довкілля, культура, спорт. Програма покриє подорожі, проживання, вивчення мови та кишенькові витрати.

Детальніше про конкурс: http://surl.li/ayyvo

  

«Апґрейд на 360°»: менторська програма для редакцій зі Сходу та Півдня України

ГО «Інтерньюз-Україна» запрошує отримати аудит стратегії редакції, довгострокове наставництво, 10 стипендій на виробництво матеріалів, SEO-аналіз і рекомендації щодо роботи сайтів.

Детальніше про конкурс та анкета за посиланням: http://surl.li/ayyvm

 

«Програма для інноваційних бізнесів, що підтримують демократію»

Це можливість програми HouseofEurope удосконалити свій проєкт та презентувати його інвесторам для підприємців, що впроваджують інноваційні технології на підтримку демократії (DemTech). 

Заявка на конкурс:  http://surl.li/ayyvt

 

«Гранти дофінансування, щоб посилити стійкість  організацій в умовах кризи у партнерстві з ЄС»

Цей конкурс грантів має на меті підтримати розвиток місцевої філантропії та посилити спроможності організацій налагоджувати стосунки з місцевими громадами, місцевими органами влади, приватним сектором.  І таким чином посилити свою стійкість під час викликів та надзвичайних ситуацій, зокрема в умовах пандемії.

 

Конкурс грантів “Швидка необхідна підтримка” у партнерстві з ЄС

Цей конкурс грантів має надати доступ до ресурсів організаціям, які опинилися у загрозливому становищі через COVID-19.  За прогнозами експертів друга хвиля пандемії, яка прийде восени-взимку,  завдасть навіть сильнішого удару, ніж навесні. Тому важливо уже сьогодні підтримати і посилити спроможності ОГС, щоб протистояти викликам, спричиненим пандемією.

 

Детальніше про конкурси  «Гранти дофінансування, щоб посилити стійкість  організацій в умовах кризи у партнерстві з ЄС» та  “Швидка необхідна підтримка” у партнерстві з ЄС  посиланням  http://surl.li/uqth

Зареєструватися у конкурсах можна за посиланням: http://ednannia.ua/reestratsiya