Новий порядок для алкогольно-тютюнових ліцензій

Дата публікації:17 грудня 2013 р.

Наказом Міндоходів від 21.10.2013 №603 затверджено новий Порядок організації роботи головних управлінь Міндоходів із приймання документів та видачі ліцензій на право роздрібної торгівлі алкогольними напоями та тютюновими виробами. Порядок узгоджено з нормами чинного законодавства.

         Документи на отримання ліцензії подаються до ГУ Міндоходів в АР Крим, області, мм. Києві та Севастополі або до Центру обслуговування платників податків за місцем торгівлі. Для алкогольної ліцензії крім заяви потрібна довідка органу Міндоходів про реєстрацію РРО (КОРО), які розміщені в місці торгівлі.

         Ліцензія або рішення про відмову в її видачі видається заявникові не пізніше ніж через 10 календарних днів із дня отримання документів. У рішенні про відмову у видачі ліцензії має бути зазначена підстава для відмови.

         Як і раніше, у разі зміни відомостей у виданій ліцензії підприємцеві слід звернутися до органу, що її видав, який протягом 3 робочих днів видає ліцензію, оформлену на новому бланку з урахуванням змін. У такому самому порядку та в ті самі терміни здійснюється видача дубліката ліцензії.

         Унесення інформації до ліцензії про сплату чергового щоквартального платежу здійснюється структурним підрозділом ГУ Міндоходів на підставі поданої підприємцем копії платіжного документа.