Сортувати:
Всього новин: 10


Приймайте участь у заходах з відстеження результативності дії регуляторних актів міської ради!

26 червня 2013 р.

Відповідно до Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» розробниками рішень міської ради здійснюються заходи з відстеження результативності дії регуляторного акта
Увага! Публічне обговорення проектів регуляторних актів міської ради та виконкому.

26 червня 2013 р.

02.07.2013 в міській комунальній газеті «Червоний гірник» та на офіційній сторінці виконкому міської ради (www.kryvyirih.dp.ua ) оприлюднюються проекти регуляторних актів та аналізи регуляторного впливу
Внесено зміни до Плану діяльності міської ради з підготовки проектів регуляторних актів на 2013 рік

26 червня 2013 р.

внесено зміни до плану діяльності міської ради з підготовки проектів регуляторних актів на 2013 рік
Увага! Не упустіть свій шанс прийняти участь у конкурсі-рейтингу серед суб’єктів господарювання міста «Бізнес – імідж Криворіжжя 2013»! Прийом заявок та документів здійснюється до 15.07.2013.

26 червня 2013 р.

Відповідно до рішення виконкому міської ради від 09.01.2013 №5 в місті проводиться конкурс серед суб’єктів господарювання «Бізнес-імідж Криворіжжя 2013».
«Про планування діяльності виконкому міської ради з підготовки проектів регуляторних актів на 2013 рік»

18 червня 2013 р.

«Про планування діяльності виконкому міської ради з підготовки проектів регуляторних актів на 2013 рік»

 
Кабмін схвалив Порядок подання і реєстрації декларації відповідності матеріально-технічної бази підприємців вимогам пожежної безпеки

10 червня 2013 р.

На засіданні Уряду схвалено Постанову щодо затвердження Порядку подання і реєстрації декларації відповідності матеріально-технічної бази суб’єктів господарювання вимогам законодавства з питань пожежної безпеки.
До уваги суб'єктів господарювання міста!

7 червня 2013 р.

Розпочав роботу новий офіційний сайт Держземагентства України.

На новому сайті http://land.gov.ua/ можна знайти всю необхідну інформацію про діяльність земельного відомства, хід земельної реформи, а також щодо функціонування Національної кадастрової системи і публічної кадастрової карти, відомості про земельні торги тощо.
Михайло Бродський пропонує використовувати європейський досвід для розвитку ресторанного бізнесу

1 червня 2013 р.

Для того, щоб створити ефективну систему нагляду і при цьому не тиснути на підприємців, Михайло Бродський радить користуватися європейським досвідом
Затверджено Порядок компенсації ЄСВ роботодавцям за працевлаштування безробітних на нові робочі місця

1 червня 2013 р.

Постановою від 15 квітня 2013 року №347 Уряд затвердив Порядок компенсації роботодавцям витрат у розмірі єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування.
Державне регулювання сфери туризму дозволить захистити права туристів, туроператорів та турагентів

1 червня 2013 р.

Держпідприємництво опрацювало проекти наказів Мінінфраструктури «Про затвердження Ліцензійних умов провадження туроператорської діяльності» та «Про затвердження Порядку здійснення контролю за додержанням Ліцензійних умов провадження туроператорської діяльності та форми акта проведення планової (позапланової) перевірки додержанням ліцензіатом Ліцензійних умов».