Бізнес-успіх 2012


Номінація: Соціально орієнтований бізнес

ДІЖУР Андрій Петрович

ДІЖУР Андрій Петрович

директор ТОВ “МЕДИКОМ”
Трудову діяльність на керівних посадах розпочав з 1999 року. ТОВ “Медиком” очолює з 2009 року. Підприємство впроваджує інноваційні методи лікування, має сучасну клініко-діагностичну лабораторію, яка використовує новітнє та унікальне обладнання.
Кубасов Микола Іванович

Кубасов Микола Іванович

директор ПП “ІНДІГО-ГРІН”
Підприємство надає послуги в рослинництві, з озеленення та благоустрою території ПАТ “ЦГЗК” та ПАТ “Півн.ГЗК”, з господарсько-експлуатаційної діяльності. Інноваційний підхід ґрунтується на застосуванні досконалих технологій надання послуг. Використовується новітнє професійне обладнання та транспортні засоби.
Хохлова Людмила Анатоліївна

Хохлова Людмила Анатоліївна

голова правління ПрАТ “Криворізький міськмолокозавод №1”
Міськмолокозавод засновано у 1961 році. Лідер серед виробників молочної продукції у Дніпропетровській області та в східній Україні. Щоденно виробляє 60 тн молочної продукції, асортимент якої складає 65 товарних позицій. Застосовуються сучасні засоби доставки та обробки натурального “сільського молока” з використанням високотехнологічної упаковки. Об’єм постачаємої продукції у лікувальні та навчальні заклади міста складає 90%. Приймає активну участь у міському проекті “Марка якості “Криворіжжя”.