Бізнес-успіх 2012


Номінація: Бізнес-партнер

Шарапова Тетяна Миколаївна

Шарапова Тетяна Миколаївна

Директор (з 08.10.2004 по 14.08.2012) Криворізького представництва Дніпропетровської торгово-промислової палати
Організовано діяльність з 2004 року. Торгово-промисловою палатою надаються послуги з товарознавчої експертизи якості, кількості, ідентифікації товарів народного споживання та продукції виробничо-технічного призначення відповідно до вимог нормативних документів, умов контрактів, оформлення та засвідчення сертифікатів відповідних форм.
Яцковська Інна Василівна

Яцковська Інна Василівна

Директор ТОВ «Студія дизайну «Акцент»
Підприємство надає послуги із всіх видів рекламної продукції (поліграфічної, сувенірної, розробляє рекламні проекти). Постійно відстежуються та впроваджуються в роботу новітні технології реалізації рекламних проектів. Приймала участь у відкритті обласних центрів “Відкрита влада” та “Контакт-центру О.Вілкула”, муніципального центру послуг у м.Кривому Розі.

Яроцька Наталя Анатоліївна

начальник Криворізького відділення Дніпропетровської філії приватного акціонерного товариства “Київстар”
Всім мешканцям міста відоме дане підприємство, яке надає послуги мобільного зв'язку. Його перевагами є відмінний зв’язок, висока якість та доступність швидкого з’єднання до мережі Інтернет завдяки використанню найсучасніших оптоволоконних технологій. Проводить благодійні акції для ветеранів війни, дітей-сиріт; мешканці з вадами слуху та мови можуть користуватись SMS-викликом екстреної допомоги. У 2011 році підприємство визнано кращим у конкурсу-рейтингу за номінацією “Соціальна відповідальність бізнесу”.