Конкурс – рейтинг серед суб’єктів господарювання міста в 2019 році


Номінація: "Сильна та стабільна"

Бугайова Наталія Олександрівна

фізична особа-підприємець, засновниця Домашньої кондитерської «Сьоме небо»
пропонує авторські весільні, корпоративні, дитячі торти для різних святкових заходів з різнобарвними кольоровими, їстівними фігурками чи казковими персонажами, крафтові шоколадні цукерки, капкейки, розписні медово-імбирні пряники. Кожен такий десерт – це витвір кулінарного мистецтва, в які майстриня вкладає всю свою душу та талант, створює солодощі, які дають відчуття рідного, щастя та домашнього затишку.

Мельник Ольга Григорівна

фізична особа-підприємець, керівник Культурно-розважального центру «Біля Млина»
користується попитом в іноземців та мешканців Тернівського району нашого міста. Посезонно різноманітне меню української та європейської кухні, авторські блюда приємно дивують відвідувачів. Професійний колектив допомагає перетворити відвідування закладу на справжнє свято, а їх енергійний керівник тільки надихає.

Шибко Юлія Олександрівна

фізична особа-підприємець, співзасновник Рекламно-інформаційного видання «Бізнес партнер КР», головний редактор журналу «Pod Pricelom»
Це перший журнал для бізнесу, на шпальтах якого можна ознайомитись з підприємцями - особистостями, які розповідають про тонкощі і специфіку роботи в тій чи іншій сфері діяльності, тим самим донося корисну для читача інформацію. Найактуальнішу інформацію в особах і фактах, професійні поради - все це можна прочитати на сторінках журналу "Pod pricelom".