Бізнес-успіх 2012


Номінація: Репутація та довіра

Лапшин Леонід Іванович

Лапшин Леонід Іванович

Директор ТОВ «ДІАЛОГ ОПТІМА»
Є головою міської галузевої ради з питань виробництва продуктів харчування, діяльності ринків. За період його керівництва на підприємстві здійснено реконструкцію виробничих і технологічних процесів. За 9 років плідної та сумлінної праці значно розширено асортимент продукції кондитерського цеху. Смакувати продукцію підприємства тепер мають можливість не тільки мешканці м.Кривого Рогу та Дніпропетровської області, а й Кіровоградської, Черкаської, Полтавської, Миколаївської, Херсонської та інших областей. Підприємство приймає активну участь у міському проекті “Марка якості “Криворіжжя”.
Ляхович-Світловська Ольга Олександрівна

Ляхович-Світловська Ольга Олександрівна

Директор ТОВ «Сімейна клініка ПМС»
Перша сімейна клініка міста прийняла перших пацієнтів у 1997 році. Створено 50 робочих місць. Знання та досвід спеціалістів дозволяють забезпечити комплексність та безперервність медичної і консультативної допомоги всій сім’ї. В своїй практиці підприємство використовує сучасні медичні технології, досвід, інновації зарубіжних вчених та клініцистів, ефективні діагностичні та лікувальні методики.
Темченко Тетяна Борисівна

Темченко Тетяна Борисівна

директор ТОВ «ВАТЕРЛАЙН»
Підприємство засновано у 2004 році. Всім мешканцям міста відома мережа магазинів “Буль-Буль”, на сьогодні їх 6, де здійснюється продаж матеріалів для інженерних систем, високотехнологічного, опалювального, водогрійного та сантехнічного обладнання відомих вітчизняних та європейських виробників. Під керівництвом Тетяни Борисівни підприємство зарекомендувало себе як надійний, платоспроможний бізнес-партнер.
Самарін Віктор Володимирович

Самарін Віктор Володимирович

фізична особа – підприємець
Займається виготовленням різноманітних металевих кованих виробів. Йому притаманне якість виконання робіт, індивідуальний підхід з вимогами та побажаннями замовника, апробація інноваційних технологій.