Дніпропетровська торгово-промислова палата зацікавлена в активній співпраці з підприємництвом.

Більше 1500 підприємств України і зарубіжних компаній, центральні, регіональні і муніципальні органи державної влади, дипломатичні представництва, акредитовані в Україні, а також сотні міжнародних організацій і фондів, що займаються розвитком торгівлі і інвестицій, визнають особливу роль і значення Дніпропетровської ТПП в підтримці підприємництва і вибудовуванні конструктивного діалогу бізнесу і влади,взаємодії з різних актуальних економічних проблем, що позитивно позначається на роботі господарського комплексу області.

Торгово-промислові палати - існуюча більше 400 років і визнана всім світом стабільно працююча міжнародна система, що об'єднує підприємців.

Криворізьке представництво Дніпропетровської ТПП, одної їз провідних регіональних ТПП України, налічує більше 200 підприємств і організацій – членів Дніпропетровської ТПП та Торгово-промислової палати України. Щорічно ділове співтовариство поповнюється новими компаніями, які бачать в цьому об'єднанні підтримку своєму динамічному і ефективному розвитку.

Фахівці ТПП виконують функції щодо:

 • визначення якості товарів, сировини і устаткування на відповідність вимогам умов контрактів, договорів, міжнародних і державних стандартів, ТУ та ін. нормативних документів;
 • оцінки якості продукції, процесів, послуг на відповідність вимогам контрактів, договорів, міжнародних і державних стандартів, ТУ та ін. нормативних документів в системі добровільної сертифікації «CERTEX»;
 • визначення кількості, комплектності товарів, сировини і устаткування на відповідність специфікаціям контрактів, договорів і відвантажувальним супровідним документам;
 • перевірки стану упаковки, правильності маркіровки, при необхідності відбору зразків(проб) товару для аналізу;
 • передвідвантажувального контролю кількості і якості товарів по заявках інофірм і українських постачальників;
 • експертизи по ідентифікації продукції(сировини);
 • експертизи, пов'язаної з операціями по переробці сировини, що розглядаються як операції з давальницькою сировиною і ідентифікацією продукту переробки;
 • експертної оцінки майнових комплексів об'єктів приватизації;
 • експертної оцінки вартості і технічного стану об'єктів незавершеного будівництва, у тому числі у складі майнових комплексів;
 • експертної оцінки акцій(паїв, пайових частин);
 • експертної оцінки внесків держмайна до статутного фонду підприємств з іноземними інвестиціями і спільних підприємств;
 • експертної оцінки нематеріальних активів;
 • експертної оцінки машин і устаткування, у тому числі нестандартного устаткування.

Якщо Вам необхідно зробити переклад документів на іноземну мову, скористатися послугами усного перекладача, провести експертизу перекладу на відповідність оригіналу, офіційно завірити переклад документації друком ТПП, - звертайтеся у відділ іноземних перекладів Криворізького представництва Дніпропетровської торгово-промислової палати, фахівці якого забезпечать допомогу в перекладі більш ніж з/на 20 мов світу.

Якщо Ви бажаєте визначити код по УКТЗЕД, оформити заявку на ліцензію до Міністерства економіки України, отримати довідку про рівень світових довідкових цін на різну продукцію України і зарубіжних країн, - чекаємо на Вас.

Якщо Ваше підприємство шукає гідних партнерів по бізнесу, це можна зробити через систему ТПП, база даних якої обчислюється десятками тисяч, а за участю партнерських ТПП - і мільйонами підприємств.

Якщо Ваше підприємство потребує навчання кадрів (бухгалтерія і фінанси, оподаткування,страхування, аудит, маркетинг, ЗЕД, залучення інвестицій, захист інтелектуальної власності, екології і енергозбереження, участь в держзакупівлях) - Криворізьке представництво ДТПП допоможе у вирішенні цього питання.

Якщо Ваше підприємство - учасник державного або комерційного тендеру, Криворізьке представництво Дніпропетровської ТПП, як компетентна і уповноважена організація, забезпечить Вас необхідними супровідними документами (цінові довідки, підтвердження статусу виробника, експертиза ціни та ін.).

Якщо у Вас виникла суперечка з контрагентом в області господарських правовідносин, Вам необхідно перевірити надійність ділового партнера, - Криворізьке представництво Дніпропетровської ТПП допоможе кваліфіковано вирішити ситуацію.

Якщо Вам треба отримати штриховий код(GS1), зробити верифікацію друку штрихового позначення, отримати консультації і інші послуги, пов'язані з штриховим кодуванням товару, - ласкаво просимо в Криворізьке представництво ДТПП.

Якщо Ви потребуєте ефективної реклами Вашої діяльності, продукції і послуг, Криворізьке представництво ДТПП розмістить інформацію про Вас на корпоративному сайті, в журналі «Дніпровий кур'єр», презентує на численних ділових заходах.

Статус члена торгово-промислової палати дає підприємству масу переваг, про які, що для нас дивно, іноді не знають керівники, маркетингові та інші служби компаній. До вашого відома, шановні пані та панове, цей статус признається і зафіксований багатьма українськими і зарубіжними організаціями, що є інформаційними провайдерами.

Членство вашої організації в ТПП для зарубіжного партнера є гарантією того, що підприємство дійсно функціонує, має певні зобов'язання, платить членські внески, тобто здатне нести відповідальність і по контрактах.

І, нарешті, якщо Ви хочете усі питання в ТПП і з ТПП вирішувати максимально швидко і чітко, попереджуючи втрати часу і можливі помилки, використайте досвід і знання наших фахівців! Запрошуємо Вас в ділове співтовариство Криворізького представництва Дніпропетровської торгово-промислової палати!

У разі інтересу до діяльності Криворізького представництва ДТПП запрошуємо Вас в індивідуальному порядку ознайомитися із спектром послуг і функціями структурних підрозділів Торгово-промислової палати. Уточнити усі питання і деталі зустрічі можна по
тел.: (0564) 94-82-54
e-mail: org@tpp.dp.ua
Контактна особа: Трембач Наталія Миколаївна
Новини

всі »
23 вересня 2021 р.

Який звітний період віднесення суми індексації заробітної плати?

детально »

23 вересня 2021 р.

Нові вимоги до діяльності страхових посередників – стартує громадське обговорення

детально »

23 вересня 2021 р.

Коли застосовуються обмеження заборони звільнення в період тимчасової непрацездатності

детально »

23 вересня 2021 р.

Уряд поновив карантинні виплати по частковому безробіттю для МСБ

детально »

23 вересня 2021 р.

Практика бізнес-омбудсмена: помилка у необов’язковому реквізиті декларації не може бути підставою для її неприйняття у податковій

детально »