Надання часткової компенсації відсоткових ставок за кредитами, що надаються на реалізацію проектів суб’єктів малого й середнього підприємництва.

Виконкомом Криворізької міської ради прийнято рішення 22.05.2018 №251 "Про внесення змін до рішення виконкому міської ради від 23.05.2017 №253 «Про Порядок використання коштів міського бюджету для надання часткової компенсації відсоткових ставок за кредитами, що надаються на реалізацію проектів суб’єктів малого й середнього підприємництва» , зі змінами від 18.11.2020 №603, зі змінами від 14.01.2021 №18 (надалі -Порядок), яким удосконалено Порядок.

Відтепер виплата часткової компенсації здійснюється через 6 місяців у розмірі 75% фактично сплачених відсоткових ставок за кредитом з моменту створення нових робочих місць, за умови їх збереження.

Часткова компенсація надається у межах асигнувань, передбачених у міському бюджеті на відповідний бюджетний період, з урахуванням кількості створених нових робочих місць та суми отриманого кредиту:

- від 50,0 / 100,0 тис. грн. – не менше 1 нового робочого місця;

- від 200,0/ 300,0 тис. грн. – не менше 2 нових робочих місць;

- від 400,0 або 500,0 тис. грн. – не менше 3 нових робочих місць.

У міському бюджеті на 2020 рік з метою виконання заходів Програми сприяння розвитку малого та середнього підприємництва в м. Кривому Розі на 2017 – 2020 роки передбачені кошти у сумі 320 тис. грн., що спрямовуються на часткову компенсацію.

Даний Порядок поширюється на:

- суб’єктів господарювання (фізичних та юридичних осіб), які відповідно до ст.55 Господарського кодексу України належать до суб’єктів мікро-, малого й середнього підприємництва, перебувають на обліку в Криворізьких об’єднаних державних податкових інспекціях головного управління ДФС у Дніпропетровській області, зареєстрували місце проживання/знаходження на території м. Кривого Рогу ;

- банківські установи, у яких держава прямо та/або опосередковано володіє 75 чи більше відсотками статутного капіталу та/або голосів.

Відбір проектів, наданих суб’єктами господарювання малого й середнього бізнесу здійснюється на конкурсній основі комісією з відбору проектів зі створення нових робочих місць, затвердженою рішенням виконкому міської ради від 14.03.2017 № 113, зі змінами.

Визнаються переможці конкурсу при створенні нових робочих місць в усіх видах господарської діяльності, у тому числі в пріоритетних напрямах діяльності (виробництво будівельних матеріалів, розвиток високотехнологічного машинобудування, ІТ-сфери, транспорту й логістики);

При проведенні рейтингової оцінки проектів зі створення нових робочих місць мають преференції суб’єкти господарювання при працевлаштуванні найманих працівників на створенні нові робочі місця для:

- молоді, яка не більше трьох років тому здобула освіту у вищих навчальних закладах І-ІV рівня акредитації;

- громадян на перше робоче місце;

- осіб з числа учасників антитерористичної операції на сході України;

- осіб з числа учасників операції об’єднаних сил у Донецькій і Луганській областях;

- громадян з числа внутрішньо переміщених осіб.

Для участі у конкурсі суб’єкти господарювання надають:

· заяву ,

· проект зі створення нових робочих місць ,

· кредитний договір.Новини

всі »
13 квітня 2021 р.

До уваги суб’єктів господарювання роздрібної торгівлі, які здійснюють реалізацію підакцизних товарів та платників акцизного податку, які реалізують пальне або спирт етиловий

детально »

13 квітня 2021 р.

ПРРО не може працювати в режимі офлайн після спливу встановлених граничних строків застосування такого режиму

детально »

13 квітня 2021 р.

Новації законодавства: змінено порядок подання звітності з єдиного внеску

детально »

13 квітня 2021 р.

Які дії суб’єкта господарювання у разі несправності програмного реєстратора розрахункових операцій?

детально »

13 квітня 2021 р.

ФОП можуть подавати уточнюючу декларацію за новою формою із 1 квітня

детально »