Стаємо на облік до: Органів статистики

Контакти органів статистики:

Головне управління статистики у Дніпропетровській області:: 
49000, м. Дніпро, вул. Столярова, 3, кім.102,
 тел.: (056) 778-68-51, (056) 778-67-51

Органи статистики інформують:

У зв’язку з реформою органів державної статистики, пов’язаною з переходом на дворівневу систему, з січня 2020 року діяльність відокремлених підрозділів Головного управління статистики у Дніпропетровській області у районах та містах припиняється. Всі форми державних статистичних спостережень та фінансової звітності Вам пропонується подавати:

– в електронному вигляді з використанням:

  • безкоштовного програмного забезпечення «КАБІНЕТ РЕСПОНДЕНТА», доступ до якого відкрито за посиланням: https://statzvit.ukrstat.gov.ua;
  • комерційного програмного забезпечення M.E.Doc, FREDO Звіт, ЗвітОператор, Арт-Звіт Pro, іFin, Соната, Приват24 для бізнесу, REPORT (детальна інформація у розділі «Електронна звітність».

– на паперових носіях (особисто або поштою) на адресу Головного управління статистики у Дніпропетровській області: 49000, м. Дніпро, вул. Столярова, 3.

УВАГА!!!! Датою подання звітності є дата отримання оригіналу звіту органами державної статистики.

З переліком форм державних статистичних спостережень, за якими необхідно звітувати Вашому підприємству (установі, організації), можна ознайомитись за допомогою  спеціального сервісу для респондентів "Пошук за кодом ЄДРПОУ" . За допомогою даного сервісу також можна отримати бланки форм ДСС та роз’яснення щодо їх складання.

Зауважуємо, що інформація стосовно переліку форм, за якими необхідно звітувати, може оновлюватись протягом року, після внесення змін до сукупностей одиниць державних статистичних спостережень. Перелік не містить одноразових обстежень, а також анкетних опитувань, які проводяться на вибірковій основі. У випадку залучення до таких обстежень Вам буде повідомлено додатково.